Furiozan početak Svjetskog prvenstva! Ekvador je dominirao od početka utakmice i to su okrunili s dva gola Ennera Valencije (16', 31'). U drugom poluvremenu je bila slična priča, domaćini su izgledali bespomoćno i gosti su došli do bitne pobjede u prvom kolu grupne faze

KATAR: Al Sheeb – Khoukhi, Al-Rawi, Hassan – Miguel, Hatem, Boudiaf, Ahmed – Al Haydos, Almoez, Afif

EKVADOR: Galindez – Preciado, Torres, Hincapié, Estupiñán – Plata, Mendez, Caicedo, Ibarra - Valencia, Estrada

• +27
Katar - Ekvador, SP u nogometu, 20.11.2022. Izvor: EPA / Autor: RONALD WITTEK
  • +41
SP u nogometu, Katar, Doha, ceremonija otvaranja, 20.11.2022. Izvor: EPA / Autor: RONALD WITTEK
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade

• 87’

Najbolja prilika na utakmici za Katar! Muntari je ispratio lijepu dugu loptu i iz dobre pozicije je iz voleja pucao malo preko gola

• 85’

Ekvador kontrolira ritam igre i mirno privodi utakmicu kraju

• 78’

Afif je dobio žuti karton

• 75’

Afif je pucao iz velike udaljenosti i lopta je otišla preko gola

• 71’

Izlaze Al Haydos i Ali, a ulaze Waad i Muntari

• 68’

Promjena kod Ekvadora, Sarmiento mijenja Ibarru

• 61’

Katar je stvorio prvu priiku u nastavku! Almoez je ispratio ubačaj, ali pucao je glavom pored gola