ATMOSFERA ZA 5!

Počelo 'medvjeđe ludilo' u Areni

08.01.2012 u 17:29

U prepunoj Areni zagrebački Medveščak igra prvu od sedam utakmica Ice Fever ludnice. Suparnici u nedjelju su sportski rivali iz Jesenica

Dugo očekivani Ice Fever u Areni konačno je počeo! U nedjelju kasno popodne Medveščak u zagrebačkoj Areni dočekuje Jesenice, a s tribina će cijeli spektakl pratiti više od 15.000 gledatelja. Na prepunim tribinama našlo se i 100-tinjak navijača Jesenica koji itekako podgrijavaju (sportsku) atmosfera u Areni.

60' Kraj utakmice!
58' Gooooooooooooooooool! 2:0 Tomislav Zanošli iz kontranapada
56' nova čudesna parada Krošelja, čudo jedno što je sve čovjek obranio večeras
56' dobar udarac Siddala, Krošelj brani
55' pet minuta prije kraja Jeseničani silom pokušavaju izjednačiti, srećom Kristan sve brani
52' nova velika obrana Krošelja, nakon lukavog pokušaja Kinasewicha
51' Gooooooooooooooooool! 1:0 Greg Day na ludo dobar asist Truhna
50' čudo jedno što sve brane Jeseničani, Medveščak puca iz svih mogućih pozicija
49' kontra Kinasewicha, Krošelj opet brani
47' čudesan pokušaj Truhna, no pak je prošao koji centimetar uz stativu
45' Medveščak ima igrača manje, isključen je Siddal
45' prometno je pred Kristanom, Jesenice su preuzele inicijativu
43' atmosfera je sve bolja i bolja, upravo traju 'valovi na tribinama
42' Jesenice imaju igrača manje, isključen je Hafner
41' počela je posljednja trećina, rezultat na semaforu je 0:0

40' kraj druge trećine
40' 36' sekundi do kraja druge trećine, Day je isključen, gosti imaju igrača više
37' opet bez gola s igračem više, Jeseničani su se izvrsno obranili unatoč vrlo aktivnim napadima Medveščaka
35' 'medvjedi' imaju igrača više, isključen je Pusa
34' dobra kontra Jesenica, Kristan koncentrirano brani
33' nova dobra prilika za domaćine, no Banhamov udarac Krošelj opet čudesno brani
30' Medveščak ima igrača manje, isključen je Siddal
29' domaćini i dalje imaju inicijativu, no slovenska momčad dobro uzvraća protunapadima
26' 'medvjedi' doslovce opsjedaju gol gostiju i pravo je čudo što je na semaforu još uvijek 0:0
25' kratki prekid jer je jedan od sudaca dobio pakom u nogu, pa mu se pruža pomoć
23' nova velika prilika za Medveščak, ali Krošelj brani
21' Medveščak ponovno ima prvi napad i igrača više
21' sve je spremno za nastavak utakmice

20' kraj prve trećine
20' samo 47 sekundi prije kraja trećine Medveščak ima igrača više, isključen je Brus
18' 'medvjedi' su se obranili
16' velika prilika za Naglicha s igračem manje, no Krošelj je opet nesavladiv
16' dvije minute isključenja dobio je Zanoški. Medveščak igra s igračem manje
15' buli u trećini gostiju
13' odlično je odigrao Medveščak s igračem više, no rezultat je ostao 0:0
11' isključen je Magovac iz Jesenica
11' kakav udarac Brinea, no Krošelj opet izvrstan
10' izvrstan udarac Banhama, no Krošelj lijepo brani
7' Jeseničani su se othrvali početnom pritisku domaćina i sve jače prijete Kristanu
5' Atmosfera u dvorani je izvrsna, tribine su raspjevane, vrlo motivirajuće za igrače na ledu
3' 'medvjedi' zasad igraju angažiranije, no bez pravog šuta prema gostujućem golmanu
1' počela je utakmica napadom Medveščaka