MAXtv PRVA LIGA - 13. KOLO

Pobjeda Rijeke i ponovni bijeg na 'plus 6'

24.10.2016 u 15:12

U posljednjoj utakmici 13. kola MAXtv Prve lige Rijeka je na Rujevici dočekala zaprešički Inter te pobijedila sa 1:0

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE
-----------------------------------------------
RIJEKA: Prskalo, Ristovski, Mitrović, Elez, Zuta, Bradarić, Mišić, Vešović, Andrijašević, Gorgon, Gavranović
INTER: Čović, Šoljić, Blažević, Čeliković, Altiparmakovski, Puljić, Filipović, Brlečić, Šarić, Bosec, Mazalović
----------------------------------------------

90'+ 3 KRAJ UTAKMICE
88' - Bradarić je pokušao s 18 metara, ali bio je to lagan zadatak za vratara Intera
79' - Opasna lopta u 16 metara Rijeke, Mišić je u posljednji trenutak izbio loptu
76' - Novi opasan ubačaj Andrijaševića, ali lopta je ovoga puta otišla iznad vranice
67' - GGGGOOOOLLLL  - Andrijašević zabija nakon Mišićeva ubačaja s desne strane

61' - Gorgon se zavukao iza zadnje linije Intera, ali udarac iz blizine otišao je pored gola
55' - Lijepa akcija Rijeke, Vešović je primirio loptu na 13 metara malo s desne strane, ali udarac nije bio precizan
54' - Gužva pred golom Intera, Vešović je ostao sam pred vratarom Intera, ali sudac je označio opasnu igru nakon što je nogometaš Rijeke krenuo na loptu u istom trenutku kao i vratar Čović
52' - Gorgon je potegnuo preko živog zida, ali lopta je otišla preko grede
48' - jedno dubinsko proigravanje u 16-erac gostiju Bosec je izbio, ali lopta je skoro otišla u njegov gol, no ostaje 0:0
46' - počelo je drugo poluvrijeme

45' - Kraj prvog poluvremena
43' - još bolja prilika za Rijeku, dobio je gavranović povratnu loptu od Ristovskog, ali je nejgov udarac otišao pokraj desne vratnice
41' - velika prilika za Rijeku, ali sudac Bel nije vidio Gavranovićevo igranje rukom pa su gosti protestirali
32' - nova opasnost pred golom Rijeke, Šoljić je pucao glavom, a Prskalo vadio loptu ispod vratnice
30' - jedna brza kontra gostiju koju sjajnim udarcem zavrašava Puljić, no lopta je pogodila vratnicu
24' - Novi ubačaj Rijeke, Mitrović je pokušao pronaći Gavranovića, a nesporazum Šoljića i Čovića zamalo je rezultirao loptom u mreži Intera
23' - Slobodan udarac za Rijeku. Mišić je ubacio poluvisoku loptu, Čović ponovo boksa
22' - Inter je presjekao jednu loptu na sredini, Altiparmakovski krenuo je u kontru, a Inter je imao situaciju dva na jedan. Ipak, igraču Intera lopta je pobjegla van granica igrališta
20' - Mišić je ubacio nisu loptu, braniči Intera ponovo su očistili opasnost
20' - Vešović je pokušao ubaciti, novi korner za Rijeku
19' - Korner za Rijeku. Mišić je ubacio, ali lopta je preletjela sve igrače u kaznenom prostoru
12' - Elez je sjajno izbacio Gavranovića dugom loptom, napadač Rijeke izborio se za poziciju, ali njegov udarac s 12 metara obranio je vratar Intera
11' - Mišić je proigrao Gavranovića koji se oslobodio pratnje Boseca, ali njegov udarac je blokiran
9' - Mišić je izbacio Andrijaševića koji je glavom pokušao gurnuti za Gavranovića u pet metara, ali vratar Čović izbio je loptu
8' - Nakon nove akcije Rijeke, Ristovski je pucao s 18 metara, ali lopta je završila u bloku
3' - Bradarić je odigrao za Vešovića koji je pokušao proigrati Andrijaševića, ali lopta je prošla njemu iza leđa
1' - pritisak Rijeke na otvaranju ubačaj Zute gosti su izbacili u korner