Pjaca zabio gol prije nego su se igrači 'izgubili' u magli

13.12.2015 u 21:14

• +6

NK Osijek - GNK Dinamo

Izvor: tportal.hr / Autor: MAXzona

U prvoj utakmici nedjeljnog programa MAXtv Prve lige Dinamo je u Osijeku slavio protiv domaćina 1:0

Dinamo je na njemu neugodno gostovanje išao nakon poraza od Bayerna. I prema startu dvoboja vidjelo se da je taj poraz ipak ostavio malog traga na Mamićevoj momčadi jer u uvodnih 20-ak minuta Osijek je bio bolji, dominirao je te je stvorio odličnu priliku, ali je Škorić nije uspio pretvoriti u pogodak.

Gosti iz Zagreba tada su se polako počeli buditi, točnije Ćorić i Pjaca, pa su i njihovi napadi bili sve učestaliji.

A nakon jednog takvog, koji je kreirao Marko Pjaca, u 41. minuti Dinamo je i poveo. Strijelac je bio upravo Pjaca te je prije jakog i preciznog udarca prošetao kroz obranu domaćina. I s tim se rezultatom otišlo na odmor.

Doduše, otišlo se i s pogledom u nebo jer magla koja se počela spuštati u 30. minuti dvoboja bivala je sve gušća. Na početku nastavka bila je takva da se očekivao prekid, no sudac Mario Zebec, u suradnji s delegatom, nije ni pomislio prekidati utakmicu, pa su gledatelji na stadionu, ali i oni ispred TV ekrana ostali uskraćeni za zbivanja na terenu.

Naravno, oni na stadionu zvižducima su jasno sucu dali do znanja što misle o njegovom maltretiranju i igrača i njih samih.

No uvjeti su bili identični za obje momčadi, pa je teško govoriti kome su više smetali ili išli na ruku.