PRAVA DRAMA

Pašalić zabio u završnici; Milan slavio s dva igrača manje

08.02.2017 u 23:03

Hrvatski nogometaš Mario Pašalić,u zaostalom susretu 18. kola talijanskog prvenstva, postigao je jedini pogodak u 1:0 pobjedi Milana u Bologni

Pašalić je osigurao tri boda Milanu u samoj završnici utakmice, u 89. minuti kada je izbliza s dva metra zatresao mrežu domaćih nakon odličnog prodora Deloufeua po desnom krilu. Nevjerojatno je kako je Milan do pobjede stigao iako je više od pola sata igrao s dva igrača manje.

Naime, još u prvom poluvremenu, u 36. minuti isključen je Paletta, da bi u 59. minuti 'pocrvenio' i Kucka. No, umjesto da domaćin iskoristi veliku brojčanu nadmoć, na kraju je do važne pobjede stigao Milan.

Pašalić je odigrao čitavu utakmicu za milanske 'crveno-crne' koji su ostali sedmi sa 40 bodova, dva manje od petog Intera i šeste Atalante, dok je Bologna 14. sa 27 bodova.

U ranije odigranoj utakmici Juventus je slavio 2:0 kod Crotonea uz pogodak Marija Mandžukića.