ETO'O I M'BIA GLEDATELJI

Paragvajci napravili ono što bi trebali i Hrvati

29.05.2014 u 21:35

Nogometaši Kameruna poraženi su u pripremnoj utakmici u Austriji od Paragvaja s 2:1 i to je prvi poraz u pripremama Kamerunaca, koji su u skupini SP-a u Brazilu zajedno s Hrvatskom.

Paragvajci su se pokazali kao 'tvrd orah' za afričku momčad u Kufsteinu, već u 5. minuti Oscar Romero je doveo Paragvajce u vodstvo, da bi u 68. minuti bivši napadač Bayerna Roque Santa Cruz povećao na 2:0. U 75. minuti Eric Maxim Choupo-Moting je smanjio na 1:2, da bi tri minute prije kraja Kamerunci imali veliku priliku za izjednačenje, no Mohammad Idrissou je promašio kazneni udarac.

Kamerun je utakmicu započeo u sastavu: Itandje - N'Kolou, Bong, Matip, Nyom, Mukandjo, Enoh, Idrissou, Salli, Loe i Aboubakar, a još su igrali Fedjou, Nounkeu, Song, Choupo-Moting i Fabrice.

Kamerunci su utakmicu odigrali bez kapetana Samuela Eto'a i igrača Seville Stephanea M'Bie, no očekuje se da će oni igrati u nedjelju, kada igraju s Njemačkom.