• Zadnja izmjena 01.12.2010 17:49
  • Objavljeno 01.12.2010 u 17:49
Jose Mourinho

Izvor: Pixsell PXL Agencije / Autor: nordphoto / PIXSELL

Veznjak madridskog Reala Mesut Özil u ponedjeljak je doživio jedan od najtežih poraza u karijeri. Njegov je Real poražen 0:5 od Barcelone, a njemački reprezentativac nije očekivao tako slab otpor svoje momčadi

Njemačkom reprezentativcu Mesutu Özilu utjeha može biti tek činjenica da je sudjelovao samo u prvih 45 minuta El Clasica, kada je Barcelona već vodila 2:0.

U razgovoru za Bild, Özil je priznao da je ovakav poraz bolan, posebice jer suigrači Guardiolinoj momčadi nisu mogli ništa:

'Još nikad nisam izgubio tako važnu utakmicu s takvom razlikom. Ovaj poraz izuzetno boli. Najgore je što su domaćini brzo zabili dva gola, a mi se ni nakon toga nismo mogli bolje postaviti.'

Njemački veznjak spomenuo je i svoju zamjenu, na kraju prvog poluvremena.

'U tome ne vidim nikakav problem jer znam da je trener želio napraviti nešto da se trgnemo u nastavku. Bez obzira na sve, još uvijek vjerujem Mourinhu, nikad nisam sumnjao u njegove trenerske sposobnosti i znanje.'