Hrvatska nogometna reprezentacija u utorak je u Puli igrala prijateljsku utakmicu protiv Gruzije. Izbornik Zlatko Dalić odlučio je odmoriti Luku Modrića koji se već vratio u Madrid, a nije bilo ni Brune Petkovića i Josipa Brekala. I u oslabljenom sastavu Hrvatska je izborila pobjedu, no uz možda visoku cijenu. Na kišom natopljenom terenu ozlijedili su se igrači obje reprezenacije...

HRVATSKA: Kalinić - Melnjak, Škorić, Jedvaj, Bartolec - Kovačić, Badelj, Pašalić - Perišić, Rebić - Oršić

GRUZIJA: Makaridze - Kakabadze, Khocholava, Kashia, Qazaishvili - Lobjanidze, Aburjania, Papunashvili, Jigauri - Gvilia, Navalovski

• +31
Hrvatska - Gruzija, prijateljska utakmica, 19.11.2019. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Velika prilika za Gruziju. Nakon kornera lopta se odbila na vrh kaznenog prostora, odakle je pucao igrač gostiju. Sluga je brzo reagirao i brani

• 88’

Juranović se vratio u igru. No i dalje šepa

• 86’

U Puli je potpuniprolom oblaka, publika se ubrzano miče sa stadiona

• 85’

Juranoviću se pruža pomoć pored terena

• 82’

Odmah neugodna situacija pred hrvatskim golom. Igrač gostiju je oštro ubacio na peterac. Nitko nije dirao loptu i ona je nastavila prema golu, no Sluga je pratio i obranio

• 81’

Vlašić se, nedugo nakon što je ušao, ozlijedio i ne može nastaviti. Dvojica mu pomažu da odšepa s terena. Hrvatska će do kraja igrati s desetoricom

• 78’

Rebić je projurio pored svog pratitelja na lijevoj strani kaznenog prostora. Pokušao se driblingom osloboditi i vratara te doći do otvorenog praznog gola, ali Makaridze ga je pročitao i rukom izbio loptu u korner. Nakon kornera pucali smo s udaljenosti, ali preko gola

• 75’

Promjena u Hrvatskoj. Izlazi Pašalić, ulazi Perić

• 69’

Perišić je opalio s udaljenosti, Makaridze brani i hvata loptu prije nego što je otišla u korner