o el clasicu

Ovim riječima o Modriću iskusni trener Real Madrida Ancelotti ostavio je sve bez teksta

17.10.2022 u 12:45

Nakon što su nogometaši Real Madrid na Santiago Bernabeu nadigrali Barcelonu 3:1 zanimljivo je bilo čuti razmišljanje trenera domaćih Carla Ancelottja

Još jednom je El Clasico pripao nogometašima Real Madrida, a još jednom je važnu ulogu imao i hrvatski kapetan Luka Modrić koji je igrao do 78. minute. Strijelci su za Real bili Karim Benzema u 12. minuti, zatim Valverde (35') i Rodrygo (90') do je jedini gol za Barcelonu zabio Ferran Torres u 83. minuti.

Real Madrid je ovom pobjedom u sklopu 9. kola La Lige preuzeo prvo mjesto na ljestvici, a Carlo Ancelotti sijao je od zadovoljstva.

'Sve je bilo ključno u ovakvim utakmicama. Morate odigrati kompletnu utakmicu, u obrani i u napadu. Momčad je bila odlična s loptom i bez nje, imali smo puno samopouzdanja. Nisam u ovoj utakmici htio ništa izmišljati kao u prošloj. Nije to dobro završilo. Ovog puta svatko je igrao na svojoj poziciji i prošlo je dobro', kazao je Ancelotti.

Na pitanje o Modrićevoj igri samo je kratko rekao:

'Odigrao je jako dobro, bio je spektakularan protiv njihovog veznog reda.'

Kratko i jasno. Tim riječima o Hrvatu iskusni trener ostavio je sve bez teksta.

Jako je zadovoljan bio i Modrić koji je između ostalog rekao:

'Sretni smo zbog pobjede, jako smo zadovoljni načinom na koji smo odigrali utakmicu', kazao je Luka Modrić.