HÜBERS SE PROSLAVIO

Ovaj pogodak definitivno spada među najljepše ove sezone; 'potpisuje' ga stoper

13.05.2023 u 09:10

U prvoj utakmici 32. kola njemačke Bundeslige Köln je pred svojim navijačima svladao berlinsku Herthu sa 5:2.

Povela je domaća momčad u 8. minuti golom Selkea, da bi pogocima Tousarta (18) i Jovetića (33) gosti došli do preokreta.

Međutim, već do kraja prvog poluvremena Hübers (39) i Skhiri (43) vratili su Köln u vodstvo.

U drugom poluvremnu Hübers svojim drugim pogotkom (69) i Huseinbašić (81) potvrdili su pobjedu domaće momčadi.

I upravo je ovaj drugi pogodak Kölnovog stopera, Tima Hübersa privukao veliku pozornost. Takvu da komotno konkurira za najljepši gol sezone. A kako ga je zabio, pogledajte OVDJE.

Hrvatski stoper Filip Uremović je bio u početnoj postavi Herthe, ali je već u 12. minuti napustio teren zbog ozljede.