GOL ZA POBJEDU

Ova Pivarićeva 'bomba' dugo će se pamtiti u Maksimiru!

19.08.2015 u 23:37

Dinamo je u srijedu odigrao dobru partiju u Albaniji te se s pobjedom 2:1 vraća u Zagreb gdje će sljedećeg utorka, u što smo gotovo sigurni, po peti puta izboriti Ligu prvaka

No, nije baš sve idealno krenulo po Mamićevu momčad. Nakon brojnih promašaja, domaćini su iz prvog udarca zabili gol za 1:0.

'Da, dogodilo nam se to, po tko zna koji put, jer prije toga smo mi imali pet izglednih prilika. Iz prvog pokušaja primili smo gol, ali hvala Bogu, smogli smo mirnoće i znanja te uspjeli preokrenuti rezultat', rekao je strijelac drugog gola, i to prekrasnog, o kojem će se još dugo pričati - Josip Pivarić

Bio je to pogodak za pobjedu.

'Sva sreća da se sve tako završilo jer dokazali smo da smo bolji suparnik, a to želimo dokazati i na Maksimiru. Nadam se punom što bi nam svakako olakšalo put prema Ligi prvaka.'

Atmosfere se niste uplašili?

'Ma, bilo je lijepo igrati, prava nogometna atmosfera, prekrasan stadion.'

Iako je rezultat pozitivan, i u uzvratu ćete biti jednako motivirani?

'Da. Siguran sam da ćemo biti dobro pripremljeni kao i za ovu utakmicu. Jer, odigrali smo tek prvo poluvrijeme. Još je 90 minuta pred nama', zaključio je Pivarić, dok je Marko Pjaca dodao i ovo:

'Znali smo da će biti teško. Primili smo gol praktički iz prve njihove prilike, ali vratili smo se i pobijedili zahvaljujući prekrasnom golu Pivarića.'

Žalite li što rezultat nije uvjerljiviji?

'S obzirom na broj prilika, svakako bismo trebali žaliti. Ali ni ovako nije loše', zaključio je Pjaca