težak poraz intera

Osijek silovitom pobjedom zadržao korak s vodećima u HT Prvoj ligi!

20.08.2017 u 23:12

Nogometaši Osijek u 6. kolu HT Prve lige pobijedili su Inter u Gradskom vrtu s uvjerljivih 3:0 i tako se izjednačili s Rijekom na trećem mjestu ljestvice...

Zekićeva momčad možda se nije proslavila u prvoj utakmici 4. pretkola Europske lige protiv Austrije iz Beča, no definitivno nije zaboravila igrati i to je pokazala ove nedjelje na svom stadionu.

Protiv neugodnog Toplakovog Intera Osječani su stigli do uvjerljivog trijumfa i na taj način ostali u samom vrhu ljestvice, odmah uz Dinamo, Hajduk i Rijeku.

Bio je to dvoboj koji je odlučen u drugom poluvremenu, a ključni trenutak dogodio se u 65. minuti kada je Ivanušec nakon kornera glavom zakucao loptu u gostujuću mrežu.

Osijek - Inter 1:0 (Ivanušec 65) Autor: YouTube

Četiri minute kasnije Ejupi se sjurio prema golu s lijeve strane i udvostručio prednost Osječana.

Osijek - Inter 2:0 (Ejupi 69) Autor: YouTube

Sigurnu pobjedu Osijek je potvrdio autogolom Dalića u posljednjim trenucima susreta.

Osijek - Inter 3:0 (Dalić a.g. 90) Autor: YouTube

Na ljestvici HT Prve lige Osijek zaostaje četiri boda za vodećim Dinamo, jedan za Hajdukom, dok ima isti broj bodova kao i Rijeka. Inter je pak ostao u sredini...

Osijek - Inter, izjave trenera Autor: YouTube