DŽOKER S KLUPE

Osijek se nakon rano primljenog gola nije slomio; pogledajte kako je domaćin u drugom poluvremenu zatresao mrežu Dinama i spasio prvenstvo

21.04.2021 u 22:14

Nogometaše Osijeka nije obeshrabrio rano primljeni pogodak u velikom derbiju protiv Dinama te je domaća momčad u nastavku zasluženo stigla do izjednačenja

Dinamo je poveo već u petoj minuti, a cijelu akciju i pogodak možete vidjeti OVDJE, no rano primljeni gol nije slomio Osijek koji je u drugom dijelu krenuo na sve ili ništa.

• +32
Osijek - Dinamo, 30. kolo HT Prve lige, 2020/21. Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL

U 64. minuti sjajno je Mađar Kleinheisler proigrao Ercega koji se bacio i glavom poentirao za izjednačenje u Gradskom vrtu, a taj trenutak možete vidjeti ispod ovoga teksta.

Osijek - Dinamo 1:1 (Ante Erceg, 64) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.