BRZA KOMBINACIJA

Pogledajte kako je Dinamo u uvodnim minutama derbija izigrao obranu Osijeka i šokirao domaćina ranim pogotkom Lovre Majera

21.04.2021 u 21:00

Veliki derbi Hrvatski Telekom Prve lige između Osijeka i Dinama započeo je na najbolji način za gostujuću momčad koja je povela u ranoj fazi utakmice

Taktičke zamisli Nenada Bjelice brzo su 'pale u vodu', jer je njegova momčad već u petoj minuti bila u zaostatku protiv vodećeg kluba prvenstva.

• +32
Osijek - Dinamo, 30. kolo HT Prve lige, 2020/21. Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL

Bio je to brza Dinamova kombinacija u šesnaestercu Osijeka. Ivanušec je ubacio s desne strane, Ademi spustio glavom na suprotnoj vratnici, a Majer ispred Škorića zakucao u mrežu za vodstvo Modrih, a gol pogledajte na kraju ovog teksta.

Osijek - Dinamo 0:1 (Lovro Majer, 5) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.