HT PRVA LIGA

Osijek protutnjao Zaprešićem; pogledajte kako je Zekićeva družina stigla do uvjerljivog trijumfa

29.09.2018 u 21:12

U drugoj subotnjoj utakmici devetog kola Hrvatski Telekom Prve lige Osijek je stigao do pobjede u Zaprešiću protiv Intera 3:0

U prvom dijelu nije bilo pogodaka, ali to ne znači da nije bilo prilika. Gosti su dominirali, ali nisu iskoristili izgledne situacije, a ti promašaji ipak im se nisu osvetili.

Procurilo je u nastavku. U 67. Janža je ubacio u peterac gdje je u padu bio Marić u pratnji suparničkog igrača koji ga nije uspio spriječiti u realizaciji.

Inter – Osijek 0:1, Marić 67' Izvor: Društvene mreže

Četiri minute kasnije Bočkaj je iz slobodnjaka loptu poslao u desni donji kut pokraj ispruženog Matkovića, a prije toga je zbog drugog žutog kartona isključen domaći branič Dalić.

Inter – Osijek 0:2, Bočkaj 71' Izvor: Društvene mreže

Potvrda uvjerljive pobjede stigla je u 88. minuti. Pušić je u dubinu proigrao Bobana koji je ušao slijeva u kazneni prostor i onda precizno pogodio za konačnih 0:3.

Inter – Osijek 0:3, Boban 88' Izvor: Društvene mreže

Osječani su sada drugi sa 17 bodova, četiri manje od vodećeg Dinama, dok je Inter osmi sa 7 bodova.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Youtube
Inter – Osijek 0:3, 9. kolo 2018./19. (izjave) Izvor: Društvene mreže