POGLEDAJTE GOLOVE

Osijek jedva slomio Inter; gosti su zaslužili puno više

21.04.2017 u 20:18

U prvoj utakmici 29. kola MAXtv Prve lige u Gradskom vrtu je Osijek svladao Inter iz Zaprešića 2:1

Osječani su se učvrstili na trećoj poziciji prvenstvene ljestvice nakon što su stigli do očekivane pobjede protiv 'žutih'. No domaćinu nije bilo lako doći do tri boda i da je slučajno završilo drugačije isto bi bilo zasluženo.

Za Osijek je dobro počelo, jer se već u devetoj minuti zatresla gostujuća mreža. Najveći dio posla obavio je Perošević koji je na kraju milimetarski točno pronašao glavu Lope, a ukrajinski ofenzivac nastavio je svoju golgetersku seriju.

Osijek-Inter 1:0, Lopa 9'

Bez obzira na rani pogodak domaćin nije krenuo dokrajčiti suparnika. Naprotiv Inter je sve više pokazivao zube te je tijekom susreta imao nekoliko opasnih situacija, ali je na golu Osječana briljirao Malenica.

• +5
NK Osijek - NK Inter Zaprešić, 29. kolo MAXtv Prve lige Izvor: Pixsell / Autor: Marko Mrkonjic/PIXSELL

Imali su i domaći nogometaši dobrih razdoblja, ali ni oni nisu mogli do svojeg drugog gola koji bi sve riješio.

I tako je bilo sve do 89. a tada je Barišić ubacio s lijeve strane, lopta je sretno došla do Lukića koji je precizno s desetak metara pogodio za 2:0.

Osijek-Inter 2:0, Lukić 89'

Inter je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade stigao do počasnog pogotka preko Mamuta za 2:1 iako ostaje dojam da je zaslužio puno više.

Osijek-Inter 2:1, Mamut 90+4'

Osijek-Inter Zaprešić2:1
Cibalia-Slaven Belupo20:00