NI TRI GOLMANA...

Omiljene rašlje: Golčina živuće legende u zadnjem derbiju?

31.03.2014 u 13:13

Tijekom nedjelje je odigran najveći južnoamerički nogometni derbi između Boce Juniorsa i River Platea

River je slavio s konačnih 2:1, a pogodak za 1:1 još je jedan biser iz majstorske radionice kapetana Boce Juana Romana Roquelmea. Ikona Argentine i Boce u 68. minuti je namjestila loptu na slobodni udarac i sa 20 metara pogodila od grede uz same rašlje. Vratar Barovero nije se uspio ni pomaknuti, ali realno teško bi mu pomoglo i da je unaprijed znao što će 35-godišnji majstor učiniti.

Riquelmeov gol ostao je potez dana, ali River je pogocima Lanzinija i Morija (pobjedu su osigurali u 86. minuti kada je Riquelme već bio izašao) slavio na najtežem gostovanju i ostao u borbi za vrh ljestvice.

Riquelme je najavio da će uskoro objaviti svoju odluku o eventualnom umirovljenju, ali ako mu ovo i ostane posljednji derbi na 'Bonbonieri' ostat će upisano da je otišao u velikom stilu.