riječ pobjednika

Oglasio se srpski napadač koji je u Solunu s dva gola 'torpedirao' Hajduk: Znali smo...

18.08.2023 u 09:53

Hajduk je u uzvratnoj utakmici 3. pretkola Konferencijske lige uvjerljivo izgubio na gostovanju kod PAOK-a u Solunu 3:0. Dva je gola 'bilima' zabio srpski napadač Andrija Živković

Prvi gol za PAOK zabio je Schwab u 12. minuti iz penala, a preostala dva 'utrpao' je u samoj završnici utakmice srpski napadač Andrija Živković. Zabio je 'bilima' prvo u 79., a potom i u 84. minuti utakmice za konačnih 3:0.

'Znali smo protiv kakve momčadi igramo. Naporno smo trenirali da budemo što bolji, bili smo spremni za ovako tešku utakmicu i dali smo sve od sebe', kazao je dvostruki strijelac za PAOK nakon velike pobjede te nastavio:

'Kad tako napraviš, onda ti se to vrati. Dali smo 200 posto na terenu. Sretan sam što sam zabio dva gola, ali nisam ja igrao sam. Hvala mojim suigračima.'

PAOK u borbi za plasman u jednu od skupina Konferencijske lige čeka škotski Hearts.

• +26
PAOK - Hajduk, 3. pretkolo Konferencijske lige, 17.8.2023. Izvor: Pixsell / Autor: VASILIS VERVERIDES/MOTION TEAM/P

'Prolazak dalje daje nam samopouzdanje. Zajedno se borimo i učimo jedni od drugih. Nemam želja što se tiče sljedećeg protivnika', zaključio je Andrija Živković.

Hajduk? 'Bili' se nakon ispadanja iz Europe mogu posvetiti SuperSport HNL-u i Kupu. Već u nedjelju (20. kolovoza, 18.50 sati, MAXSport, MAXtv) gostuju u Kranjčevićevoj kod novog prvoligaša Rudeša, a potom u sljedećem kolu idu u goste Varaždinu...