nba liga

Odlični Šarić i blokada Durantu nisu bili dovoljni za pobjedu protiv prvaka

19.11.2017 u 09:23

Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić imao je odličnu večer u okršaju protiv NBA prvaka Golden State Warriorsa, no ni to nije 'sixersima' bilo dovoljno za pobjedu

'Sixsersi' su u svojoj dvorani imali čak plus 22 protiv aktualnog prvaka, vodili su na poluvremenu s nevjerojatnih 74:52,  ali na kraju su morali čestitati gostima iz Kalifornije, koji su pobijedili 124:116.

• +16
Dario Šarić u NBA ligi Izvor: Reuters / Autor: Noah K. Murray

Ključna je bila treća četvrtina koju je Golden State riješio u svoju korist 47:15.

Odličan je bio i naš Dario Šarić, koji je ubacio 13 koševa ali imao i deset skokova, četiri asistencije, dvije oduzete lopte i jednom blokadom Kevinu Durantu.

Rezultati košarkaške NBA lige:

• Charlotte Hornets - Los Angeles Clippers    102:87
  • Orlando Magic - Utah Jazz     85:125 (Mario Hezonja u 15 minuta postigao 4 koša, šut 2-8, i 4 skoka za Orlando)
  • Atlanta Hawks - Boston Celtics    99:110
  • Philadelphia 76ers - Golden State Warriors 116:124 (Dario Šarić za 37 minuta upisao 13 koševa, šut 6-17, 10 skokova i 4 asistencije za Philadelphiju)
  • Memphis Grizzlies - Houston Rockets     83:105
  • Portland TrailBlazers - Sacramento Kings   102:90
  • Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks      111:79