IVAN LUČIĆ

Obranio Petkovićev penal pa priznao: Proučavao sam, statistika ne laže...

22.07.2023 u 09:04

Hajduk je u 1. kolu nove sezone SuperSport HNL-a u najvećem hrvatskom derbiju pobijedio Dinamo na Maksimiru rezultatom 1-2. Jedan od junaka Hajdukove pobjede je golman Ivan Lučić koji je obranio penal Brunu Petkoviću

Dinamo je vodio 1-0 golom Bruna Petkovića iz 35. minute te u 66. minuti preko istog igrača imao priliku iz penala zaključiti utakmicu. U junaka se tada prometnuo golman Hajduka Ivan Lučić koji je obranio Petkovićev mlaki udarac, da bi na kraju Bili preko Marka Livaje u 74. i Rokasa Pukštasa u 93. minuti stigli do velike pobjede.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Nakon utakmice golman Bijelih je rekao:

'Očekivao sam pobjedu, bravo za ekipu. U Superkupu nismo bili loši, pokazali smo da smo i mi ozbiljna momčad', a onda je otkrio tajnu.

• +60
1. kolo SuperSport HNL-a: Dinamo - Hajduk, 21.7.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL

'Cijeli tjedan sam proučavao i gledao statistike Dinamovih izvođača penala. Statistika ne laže, tu sam krenuo i obranio'. Zahvalio je i navijačima:

'Podrška navijača je bila fenomenalna. Mislim da će na Poljudu protiv Rijeke biti još bolja.', rekao je Lučić.