TANKI ŽIVCI

Obračun igrača Real Madrida i Barcelone! Pogledajte zbog čega je nastao sukob koji je na stadionu digao sve gledatelje na noge

24.07.2022 u 08:47

U prijateljskom susretu igranom pred 62.000 gledatelja na Allegiant stadionu u Paradiseu, u Nevadi, Barcelona je pobijedila Real Madrid sa 1:0, a u završnici prvog dijela dogodio se sukob među igračima

Vinicius se u 43. minuti s centra sjurio prema golu Barcelone, a na 20-ak metara od gola ruši ga Jordi Alba koji je odmah dobio žuti karton.

No, taj prekršaj bio je okidač za naguravanje među igrača koje se izgledalo ružno, ali srećom brzo se primirilo. Taj sukob možete vidjeti OVDJE.

Podsjećamo, pogodak odluke u El Clasicu zabio je Raphina u 27. minuti. Obrana Reala pogriješila je i lopta je došla do Raphinhe, koji je opalio s dvadesetak metara i pogodio rašlje nemoćnog Thibauta Courtoisa.

• +4
Barcelona - Real Madrid 1:0, prijateljska utakmica, 2022. Izvor: EPA / Autor: JOE BUGLEWICZ