Novi odlični rezultati hrvatskih paraglidera

• Objavljeno 12.09.2012 u 10:12
Tportal

Tportal

Izvor: tportal.hr / Autor: Tportal

Nakon što je dan ranije na europskom prvenstvu u paraglidingu što se održava u Francuskoj hrvatski predstavnik Marko Hrgetić bio drugi, u petoj utrci prvenstva ponovno dolaze lijepe vijesti

U četvrtoj utakmici europskog prvenstva u paraglidingu Marko Hrgetić osvojio je fantastično drugo mjesto, da bi dan kasnije u najkraćoj utrci dosad koja je bila duga 68 kilometara osvojio odlično 13. mjesto zaostavši dvije minute za pobjednikom Britancem Russelom Ogdenom.

Od drugih hrvatskih predstavnika Antoni Buljan je osvojio 24. mjesto sa zaostatkom od četiri minute za pobjednikom dok je Damir Habek sletio prije cilja te na kraju osvojio 104. mjesto.

Hrvatska reprezetacija na petoj je utrci osvojila peto. mjesto u timskom u poretku nacija, što je fenomenalan rezultat. Ukupno Hrvatska je trenutno na odličnom 11. mjestu neočekivano ispred Slovenije.