loša forma

Novi kiks Liverpoola kod kuće; utakmicu obilježio incident i isključenje Urugvajca kojeg su platili 75 milijuna eura!

15.08.2022 u 23:48

Nogometaši Liverpoola nakon remija s Fulhamom u prvom kolu ponovno su kiksali. U utakmici drugog kola engleske Premier lige na Anfieldu su odigrali 1:1 protiv Crystal Palacea

Momčad Juergena Kloppa je tako još uvijek bez pobjede i nakon dva kola već zaostaje četiri boda za Manchester Cityjem i Arsenalom.

To nije bila jedino loše što se dogodilo 'crvenima'. Naime, od 57. minute su igrali s igračem manje, jer je Darwin Nunez, Urugvajac kojeg je Liverpool platio 75 milijuna eura, glavom namjerno udario Joachima Andersena i zaradio crveni karton pa će nekoliko utakmica biti 'na hlađenju. Tako je utakmicu obilježio ovaj bizarni incident i udarac glavom u stilu Zidanea...

U tom trenutku je njegova momčad već bila i u rezultatskom zaostatku, u koji ih je uveo Wilfried Zaha pogotkom u 32. minuti.

Liverpool je izjednačio u 61. minuti, a strijelac je bio Luis Diaz udarcem s ruba kaznenog prostora.

Engleska - 2. kolo

• Liverpool - Crystal Palace 1-1 (Diaz 61 / Zaha 32)

Odigrano u subotu i nedjelju

• Aston Villa - Everton 2-1 (Ings 31, Buendia 85 / Digne 87-ag)
  • Arsenal - Leicester City 4-2 (Gabriel Jesus 23, 35, Xhaka 55, Martinelli 76 / Saliba 53-ag, Maddison 74)
  • Brighton and Hove Albion - Newcastle United 0-0
  • Manchester City - Bournemouth 4-0 (Gundogan 19, De Bruyne 31, Foden 37, Lerma 79-ag)
  • Southampton - Leeds United 2-2 (Aribo 72, Walker-Peters 81 / Rodrigo 46, 60)
  • Wolverhampton Wanderers - Fulham 0-0
  • Brentford - Manchester United 4-0 (Dasilva 10, Jensen 18, Mee 31, Mbuemo 35)