'spursi' u evidentnoj krizi

Novi debakl Tottenhama ostao u sjeni ružnog pada golmana Llorisa; Francuz nije pretrpio nikakav lom?

05.10.2019 u 16:19

Prošlosezonski finalist Lige prvaka Tottenham izgubio je kod Brightona 0:3 u 8. kolu engleske Premier lige i time doživio čak četvrti poraz u posljednjih pet utakmica.

Tinejdžer domaćina Aaron Connolly (32, 65) postigao je dva gola, a Brighton je poveo već u 3. minuti preko Maupaya.

Bila je to prva pobjeda Brightona nad londonskom momčadi nakon 1983. godine, a još gore za Spurse je i teška ozljeda francuskog reprezentativnog vratara Huga Llorisa, koji je iznesen s terena u osmoj minuti.

On je pri padu pao na ruku, a kost je, kako su prenosili mediji iz Engleske, pod punim opterećenjem puknula. Liječnici su mu došli pružiti pomoć, no pet minuta trajala je imobiliacija i priprema za iznošenje, jer bolovi su bili jaki.

Ipak, tijekom polijepodneva, putem društvenih mreža objavljnea je puno vedrija vijest.

'Hugo Lloris nije pretrpio nikakvu puknuće ruke, zgloba, lakta ili ruke - trebao bi biti otpušten iz bolnice večeras'.

Tottenham je prije nekoliko dana izgubio kod kuće s čak 2:7 od Bayerna u Ligi prvaka, pa se očekuje i smjena trenera Mauricia Pochettina.