KOVAČIĆ U PRVIH 11

Novi bolni šamar Realu bez Modrića, Atletico ga prestigao!

02.10.2016 u 23:18

Nogometaši Real Madrida u 7. kolu Primere remizirali su po treći put u nizu, ovaj put kod kuće protiv Eibara. Dvoboj je završio 1:1, a Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu...

Real se muči bez ozlijeđenog Luke Modrića. Zidaneova momčad doživjela je četvrti remi u nizu, treći u Primeri i to protiv slabašnog Eibara koji nije mogao niti sanjati da neće izgubiti ove nedjelje na Santiago Bernabeuu.

'Kraljevski klub' u ovoj utakmici upao je u nevolju već na samom početku, kada je Fran Rico u 6. minuti doveo goste u vodstvo. Gareth Bale izjednačio je u 18. minuti i činilo se da ima dovoljno vremena za potpuni preokret, no jalovi Real nije uspio ponovo zabiti i morao se zadovoljiti osvojenim bodom.

Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu, ali nije mogao na pravi način zamijeniti Luku Modrića koji će zbog ozljede koljena propustiti sljedećih mjesec dana.

Iskoristio je ovaj kiks Atletico koji je ranije pobijedio Valenciju unatoč čak dva promašena penala. Zabili su Griezmann i Gameiro pa se Simeoneova momčad izjednačila s Realom na 15 bodova, ali uz bolju gol razliku.