serie a

Nogometna ljepotica u Firenci, uz puno preokreta i golova, donijela veselje Milanu

21.03.2021 u 21:57

U susretu 28. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na gostovanju pobijedio Fiorentinu sa 3:2 smanjivši zaostatak za vodećim Interom na šest bodova.

Bila je to utakmica u kojoj je Milan poveo, 'viole' su potom okrenule rezultat, da bi 'rossoneri' s dva gola izborili pobjedu.

Gosti su poveli u 9. minuti golom Zlatana Ibrahimovića, no Fiorentina je preko Ericka Pulgara (17) i Francka Riberyja (51) stigla do prednosti.

Izjednačio je Brahim Diaz u 56. minuti, a pobjedu gostima donio je Hakan Calhanoglu u 72. minuti.

Hrvatski nogometaši Ante Rebić i Mario Mandžukić zbog ozljeda nisu nastupili za goste.