ruska liga

Počasni gol Nikole Vlašića; njegov CSKA izgubio je nakon pet prvenstvenih pobjeda u nizu

06.10.2019 u 20:45

Nogometaši moskovskog CSKA upisali su domaći poraz od Rostova 3:1 u susretu 12. kola ruskog prvenstva, a jedini gol za CSKA zabio je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić u posljednjim trenucima susreta

Rostov je poveo u 11. minuti golom Korena Bajramjana, a isti je igrač u 44. minuti zabio za 2:0. Eldor Šomurodov je golom u 61. minuti razriješio sve dvojbe oko pitanja pobjednika, a Nikola Vlašić je u posljednjim trenucima susreta ublažio poraz golom iz jedanaesterca.

Bio je to njegov peti gol ove sezone u ruskom prvenstvu i vodeći je strijelac svoje momčadi. Vlašić je odigrao cijeli susret za CSKA, baš kao i Zvonimir Šarlija, dok je Kristijan Bistrović ušao u igru u 89. minuti.

CSKA je ovim porazom prekinuo niz od pet uzastopnih prvenstvenih pobjeda te je propustio priliku preuzeti vrh ljestvice. S 25 osvojenih bodova CSKA se nalazi na četvrtom mjestu, a bod više ima vodeći trojac Rostov, Lokomotiv i Zenit.