MLADI UVJERLJIVI

Nikola Vlašić napokon zablistao i poveo Hrvatsku prema jako važnoj pobjedi!

27.03.2018 u 18:25

Hrvatska U-21 reprezentacija ovog utrka u Velikoj Gorici pobijedila je Moldaviju u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo rezultatom 4:0, a junak susreta bio je Nikola Vlašić koji je postigao dva pogotka...

Vlašić već dugo ne dobiva priliku zaigrati za udarnu momčad Evertona i definitivno mu je trebao jedan dobar nastup u dresu mlade reprezentacije kako bi vratio samopouzdanje, što mu je uspjelo ovog utorka u dvoboju protiv Moldavije.

• +3
Kvalifikacije za EP U-21: Hrvatska - Moldavija Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL

Zabio je 20-godišnji bivši veznjak Hajduka dva pogotka, oba glavom u 35. i 49. minuti, dok se u strijelce upisao i Jakoliš koji je poentirao u 47. minuti nakon asistencije Alena Halilovića, a sve je zaokružio Fran Karačić četvrtim golom u 74. minuti.

Hrvatska je s 4:0 stigla do glatke pobjede u kojoj je nažalost ostala i bez Nikole More. Dinamov talent ozlijedio je koljeno i vjerojatno ga čeka duga pauza.

Na ljestvici skupine A momčad koju vodi izbornik Nenad Gračan ovime je iskoristila posrtaj Češke i učvrstila se na drugom mjestu, a za vodećom Grčkom zaostaje tri boda i u listopadu će imati priliku u međusobnom obračunu preskočiti glavnog rivala i preuzeti vrh...