Nikola Kalinić strijelac u pobjedi Dnjipra

• Zadnja izmjena 26.08.2012 20:41
  • Objavljeno 26.08.2012 u 18:40
Nikola Kalinić (Dnjipro)

Izvor: Pixsell PXL Agencije / Autor: Nick Potts/Press Association/PIXSELL

Hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Kalinić bio je strijelac za Dnjipro koji je u 7. kolu ukrajinskog prvenstva pred svojim navijačima pobijedio Volin s 2:1

Goste je u 20. minuti u vodstvo doveo Danijel Subotić, ali samo tri minute kasnije Kalinić je iskoristio dubinsko proigravanje Ruslana Rotana i donio svojoj momčadi izjednačenje. Našem 24-godišnjem pojačanju to je prvi ovosezonski pogodak u petom prvenstvenom nastupu.

Petu pobjedu Dnjipru u aktualnom prvenstvu osigurao je Oleksandr Alijev u 47. minuti. Kalinić je odradio svih 90 minuta na terenu, baš kao i drugi hrvatski reprezentativac u redovima Dnjipra, Ivan Strinić.