francuska liga

Niko Kovač s Monacom na vrhu prvenstvene ljestvice, Bradarić asistent u pobjedi Lillea

13.09.2020 u 20:17

Nogometaši Monaca, koje vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, u susretu su 3. kola francuskog prvenstva kao domaćini svladali Nantes 2:1 te se tako pridružili Rennes i Lilleu na vrhu ljestvice

Monaco je poveo golom Diopa (5), na 1:1 poravnao je Blas (62), no ubrzo potom novo vodstvo momčadi iz Kneževine osigurao je Geubbels (65).

Monaco sada ima sedam bodova, kao i Rennes, koji je je ranije u nedjelju kao gost svladao Nimes 4:2, te Lille koji je u prvom dvoboju nedjeljnog programa na svom terenu nadigrao Metz 1:0.

Asistent za taj gol bio je 20-godišnji hrvatski igrač Domagoj Bradarić koji se u 88. minuti ubacio u kazneni prostor i povratnom loptom na 13-14 metara od gola pronašao Luiza Arauja koji je preciznim udarcem zatresao mrežu za pobjedu.

Mateo Pavlović je u 1:0 domaćoj pobjedi Angersa protiv Reimsa igrao od 63. minute. Angers je sedmi sa šest bodova, dok je Reims 16. s bodom.