krenula ligue 1

Niko Kovač i njegov Monaco opasno su visjeli, ali nakon 0:2 uspjeli su stići do prvog boda

23.08.2020 u 14:59

Bivši hrvatski nogometni izbornik, Niko Kovač, ove je nedjelje imao i službeni debi na klupi Monaca.

Malobrojna publika na stadionu Louis II mogu biti zadovoljni sadržajnom utakmicom koju su im priuštili igrači Monaca i Reimsa, ali i nezadovoljni rezultatom, jer domaćini su do prvog boda pod vodstvom Nike Kovača stigli uz puno muke.

Gosti su bolje otvorili utakmicu i već u 21. minuti imali dva velika gola prednosti. Dia je zabio već u 5. minuti nakon kontre, a potom i u 21. je strijelac bio Toure.

Kovačeva momčad tada se trgnula, počeli su stvarati prigode, a jednu veliku propustio je Ben Yedder.

Ipak, u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Disasi je uspio pogoditi za 1:2 te vratiti Monaco u igru.

U drugom dijelu Reims je bio puno bolji, kontrolirao je igru dok su igrači Monaca svoju prigodu vrebali iz kontre ili prekida, a nakon jednog takvog, u 55. minuti Badiashile je pogodio za 2:2.

Nakon toga, sve je bilo na strani gostiju, koji su stvorili četiri velike prigode, ali do gola nisu uspjeli doći.

Tek u završnici, Monaco je zaprijetio Rajkoviću, ali rezultat se više nije mijenjao.