STRADAO MU GLEŽANJ

Neymarova teška ozljeda u najgore vrijeme za Barcu

17.01.2014 u 11:01

Barcelona je u četvrtak rutinski prošla u četvrtfinale Kupa kralja, uz dva gola Messija u gostujućoj pobjedi protiv Getafea 2:0, no pobjedu je zasjenila ozljeda Brazilca Neymara

Barcelona nikako na zelenu granu. Tek što se Messi vratio Kataloncima se ozlijedio drugi važan igrač. Naime nakon solo prodora u 23. minuti Neymar je napravio krivi potez te ozlijedio desni gležanj.

Messijeva poruka Neymaru

'Nadam se da Neymarova ozljeda nije preteška. Želim mu brz oporavak, jer ga trebamo'

Upitno je kojom je težinom gležanj stradao, no sasvim sigurno nije bilo bezazleno jer Brazilac se nekoliko minuta s bolnom grimasom valjao po travnjaku, a onda je s njega otišao tek uz pomoć liječnika.

Ova ozljeda, a suditi je da će ga maknuti s terena na barem dva do tri tjedna, dolazi u za Barcu najgore vrijeme jer u prvenstvu joj za vrat pušu i Atletico i Real, a 18. veljače čeka je i prva utakmica osmine finala Lige prvaka protiv Manchester Cityja.