engleska liga

Newcastle je poveo na Anfieldu, a onda su 'redsi' u razmaku od samo četiri minute zabili dva gola i tako presudili 'svrakama'

16.12.2021 u 23:23

Nogometaši Liverpoola pobijedili su Newcastle na Anfieldu 3:1, u dvoboju 17. kola Premier lige te su došli na bod minusa od vodećeg Manchester Cityja...

Pretposljednji Newcastle odlično je otvorio utakmicu te je poveo već u 7. minuti. Strijelac je bio nekadašnji igrač Liverpoola Shelvey.

No, domaćin je već do 25. minute okrenuo rezultat i to zaslugama Dioga Jote u 21. i Salaha u 25. minuti.

Tih 2:1 je stajalo sve do 87. minute kada je Alexander-Arnold zabio za konačinih 3:1.

Liverpoolu je ovo bila sedma uzastopna pobjeda u svim natjecanjima.

Chelsea se trenutačno bori s pozitivnim testovima na COVID-19 u svojim redovima pa je tako prorijeđen i nagrižen dočekao Everton na svom terenu.

Sve do 70. minute rezultat je bio 0:0, a tada je domaće navijače golom razveselio Mount. No, buka se na Stamford Bridgeu brzo stišala jer je četiri minute kasnije Branthwaite izjednačio na 1:1 što je bio konačan rezultat.