KAKVA DRAMA

Nevjerojatan preokret koji nikako ne odgovara Hrvatskoj!

19.01.2014 u 21:59

Poljski rukometaši došli su do teško izborene pobjede 31:30 golovima u posljednoj minuti protiv Bjelorusije...

Bjelorusija je u prvoj fazi natjecanja uvjerljivo izgubila od Hrvatske i Švedske te su svi vjerovali da će biti lagan protivnik preostalim protivnicima u drugoj fazi natjecanja. No, već u prvoj utakmici protiv Poljaka pokazali su da znaju igrati rukomet i tek u samo završnici ispustili već dobiven susret.

Poljska je u posljednjih nekoliko minuta utakmice ušla s četiri pogotka zaostatka, da bi dvije minute prije kraja bilo 30:27 za Bjelorusiju. No, brzi golovi Poljaka i tehničke pogreške Bjelorusa dovele su do toga da u zadnjoj minuti favorit dođe na samo gol zaostatka, a onda u nevjerojatnoj završnici dvaput uzme loptu protivniku, dvaput zabije i pobijedi s 31:30.

Nevjerojtnu završnicu i preokret POGLEDAJTE OVDJE!

Najbolji kod Poljaka bio je Jurkiewicz s osam postignutih golova, uključujući i onaj odluke. Kod Bjelorusije je 9 zabio Rutenka.

Ovaj rezultat svakako ne ide na ruku Hrvatskoj koju Poljska uz od Francuske stiže na ljestvici pa međusobni obračun u nastavku natjecanja može odlučivati o mjestu u polufinalu. No, dobra je vijest da Poljaci pokazuju dosta slabosti i naši su sigurno favoriti protiv njih...