nitko nikad kao on

Neponovljivi Zlatan Ibrahimović i kad gubi ruši rekorde

24.11.2017 u 08:24

Nogometaši Manchester Uniteda u srijedu su u 5. kolu Lige prvaka na gostovanju kod Basela izgubili 1:0 golom u 90. minuti utakmice. Bez obzira na taj poraz jedna legenda ima razloga za slavlje...

Zlatan Ibrahimović još se jednom upisao u nogometnu povijest. Na žalost, taj je uspjeh poremetio poraz njegovog Manchester Uniteda u gostima kod Basela (1:0), no kod Zlatana nema problema jer on i kad gubi - ruši rekorde.

Karizmatični je švedski napadač u igru ušao u 74. minuti utakmice, a bio mu je to prvi nastup za Manchester United u Ligi prvaka. 'Debitant', a odmah je srušio rekord kojeg će biti jako teško dostići, o prestizanju da ne govorimo. Naime, Zlatan Ibrahimović je postao prvi nogometaš u povijesti koji je u Ligi prvaka igrao za sedam različitih klubova!

• +39
Zlatan Ibrahimović Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Da, neuništivi je Ibra u bogatoj karijeri igrao za Ajax, Juventus, Inter, Barcelonu, Milan i PSG, sa svakom je momčadi igrao i Ligu prvaka, a sad je na red došao i Manchester United. Pa ako ima tko bolji i jači... Neka se slobodno javi...