U derbiju 12. kola Hrvatski Telekom Prve lige Osijek je svladao Dinao 2:0

OSIJEK: Ivušić - Silva, Majstorović, Škorić, Jurčević - Vuković, Pilj, Žaper - Bohar, Ndyockyt, Mierez

DINAMO: Livaković - Moharrami, Theophile, Lauritsen, Leovac - Jakić, Ademi, Ivanušec, Oršić - Petković, Gavranović

• +9
NK Osijek - Nk Dinamo, Hrvatski Telekom Prva liga, 21.11.2020. Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 90’

GOOOL Žaper je riješio pitanje pobjednika za veliki trijumf domaćina. Centrirao je Jurčević iz kornera, a Žaper iz blizine glavom smjestio loptu u mrežu!

• 88’

Modri se nalaze pred prvim prvenstvenim porazom u ovoj sezoni, sve je manje vremena

• 82’

Žaper je bio u zaleđu, bila je to situacija koja je obećavala za Osijek

• 78’

Mogao je Dinamo do pogotka i izjednačenja, pucao je Ademi, Ivušić je sjajno reagirao, lopta se odbila do Petkovića kojega je blokirao Škorić

• 76’

Osijek je zaustavio sve moguće pokušaje Dinama koji želi do izjednačenja, zaprijetio je Vuković iz daljine, ali bez problema za Livakovića

• 65’

Udarac je oprobao Ivanušec, ali je odlični Ivušić spreman na taj izazov

• 60’

Sudac ima sve više posla, počeo je izvlačiti žute kartone

• 54’

GOOOL Silva je projurio po desnoj strani i ubacio u sredinu za Miereza. Argentinac je ostavio loptu za Pilja koji je s 12-13 metara vrlo preciznim udarcem lijevom nogom neobranjivo pogodio donji desni kut

• 46’

Drugo poluvrijeme

• 45’

Završeno je prvo poluvrijeme derbija između Osijeka i Dinama. Gledali smo sjajnih 45 minuta, s brojnim prilikama na obje strane, no bez golova... Možda u nastavku napadači budu precizniji