SÜPER LIG

Nenad Bjelica naučio lekciju u prošlom kolu, ovog puta dva su gola bila dovoljna

30.09.2023 u 17:27

U utakmici sedmog kola turskog nogometnog prvenstva Trabzonspor, kojeg vodi hrvatski stručnjak Nenad Bjelica, je pobijedio Pendikspor sa 2:1 probivši se na treće mjesto ljestvice.

Bjeličina momčad je povela već u trećoj minuti golom Paula Onuachua, a na 2:0 je povisio Anastasios Bakasetas u 27. minuri susreta.

Gosti su smanjili u 36. minuti preko Endrija Cekicija, a kada je domaći veznjak Batista Mendy u 72. minuti 'pocrvenio', činilo se kako bi Trabzon i drugi susret u nizu mogao ispustiti dva gola prednosti.

Međutim, za razliku od nedavne utakmice protiv Hatayaspora u kojoj je vodio sa 2:0, pa izgubio 2:3, Trabzonspor je ovog puta obranio pogodak prednosti.

Filip Benković je za Trabzonspor igrao do 68. minute, dok Tonio Teklić i ozlijeđeni Mislav Oršić nisu nastupili. Za goste je cijeli susret igrao Josip Vuković.