RIJEČ STRATEGA DINAMA

Nenad Bjelica dao svoj sud o remiju s Lokomotivom; za njega je jedna stvar bila posebno važna

03.03.2019 u 10:34

Trener Dinama Nenad Bjelica prokomentirao je susret s Lokomotivom, a koji je poslije odličnih 90 minuta završio bez pobjednika – 1:1

U gradskom derbiju svakoj momčadi pripao je po bod.

'Mislim da smo vidjeli zanimljivu utakmicu u kojoj je neriješen rezultat najpravedniji. Imali smo svoje šanse, kao i Lokomotiva. U prve dvije utakmice ove sezone teško smo ih pobijedili, a šteta što smo primili gol nakon što smo poveli jer mislim da smo drugo poluvrijeme odigrali puno bolje nego prvo. Imali smo dobre šanse, mogli smo možda još opasnije ugroziti domaćina. Zabili smo iz jedne lijepe akcije, šteta što nije bilo dovoljno za pobjedu', rekao je Bjelica.

'Treba se odmoriti za četvrtak i pripremiti za ono što je pred nama. Mislim da su dečki solidno odradili ovaj susret, a važno je da se nitko nije ozlijedio i da će svi koji su igrali moći biti u kadru za iduću utakmicu. Imamo pet dana do osmine finala Europa lige, pripremit ćemo se. Imamo sutra jednu prijateljsku utakmicu, da odigraju i oni koji nisu sad bili u kadru, da imaju natjecateljski ritam', dodao je trener Dinama na konferenciji, a prenosi službena stranica kluba.