PSSST!

Navijači Zvezde brutalno izvrijeđali Hezonju, evo kako im je odgovorio

20.12.2023 u 18:58

Hrvatski košarkaški reprezentativac Mario Hezonja odigrao je još jednu odličnu euroligašku utakmicu i bio najbolji igrač Real Madrida koji je na gostovanju u Beogradu svladao Crvenu zvezdu sa 72-58. Navijači Zvezde su ga vrijeđali, evo kako je odgovorio

U završnici prve četvrtine navijači Crvene zvezde su nemilosrdno izvrijeđali Hezonju, vikali su mu 'pi*ko ustaška' što možete vidjeti i čuti OVDJE.

Poznato je da je Hezonja omiljen među navijačima Partizana i da od njih redovito nude nagrađen ovacijama. Za navijače Zvezde to je jasan signal da ga uzmu na zub.

Međutim Hezonjin odgovor ih je umirio.U igri je proveo 31 minutu, a završio je dvoboj sa 17 koševa i 10 skokova, a s koliko je motivacije odigrao najbolje pokazuje brutalno zakucavanje koje možete vidjeti OVDJE.

Real Madrid je vodeća momčad Eurolige s 14 pobjeda u 15 utakmica. Najbliži pratitelji branitelja naslova su Barcelona i bolonjski Virtus sa po 10 pobjeda iz 14 nastupa.