Salzburg je agresivno krenuo i Dinamova obrana je imala velikih problema s napadačima domaćina. Modri su uspjeli sačuvati mrežu sve do 71. minute kada je Okafor zabio iz penala za 1:0. Drmić je zabio lijep gol glavom u 94. minuti, ali pogodak je bio poništen zbog zaleđa i rezultat je ostao 1:0 za domaćina

RB SALZBURG: Köhn - Dedić, Solet, Pavlović, Ulmer - Capaldo, Seiwald, Kjaergaard - Sučić - Šeško, Okafor

DINAMO: Livaković - Theophile, J. Šutalo, Perić - Moharrami, Mišić, Ivanušec, Ademi, Ljubičić - Petković, Oršić

• +32
RB Salzburg - Dinamo (3. kolo Lige prvaka) Izvor: Cropix / Autor: Matija Djanjesic
  • RB Leipzig - Celtic 2:1 (Nkunku, 27', Jota, 48', Szoboszlai, 62')
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Drmić je zabio gol, ali je poništen zbog zaleđa!

• 90’

Šeško je izašao sam pred Livakovića, ali Dinamov golman je još jednom odlično reagirao

• 90’

Igrat će se još pet minuta sudačke nadoknade

• 82’

Kakva prilika za Dinamo! Drmić je izašao sam pred golmana, ali Köhn je obranio njegov udarac