• L.K.
  • Zadnja izmjena 01.12.2022 22:09
  • Objavljeno 01.12.2022 u 19:23
Velika iznenađenja su se dogodila u skupini E. Španjolska je dobro krenula u utakmicu i na poluvremenu su vodili golom Morate. Ali u nastavku Japan je senzacionalno preokrenuo utakmicu golovima Doana (48') i Tanake (51') i osvojili su prvo mjesto u skupini. Njemačka je svladala Kostariku 4:2 ali su ispali sa Svjetskog prvenstva

ŠPANJOLSKA : JAPAN 1:2 (Morata, 12', Doan, 48', Tanaka, 53')

• +19
Japan - Španjolska, SP u nogometu u Katru 2022. Izvor: Profimedia / Autor: Anne-Christine POUJOULAT / AFP / Profimedia
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOL!! Sane je zabio i potvrdio pobjedu Njemačke!

• 85’

GOOOOOL!! Njemačka je preokrenula vodstvo! Havertz je zabio za 3:2!

• 73’

GOOOOOL!! Njemačka je odmah odgovorila i Havertz je zabio za 2:2!

• 71’

GOOOOL!! Kostarika je povela 2:1! Vargas je zabio za veliki preokret

• 63’

Njemačka napada nakon primljenog gola! Rudiger je pucao iz dobre pozicije u šesnaestercu i stativa je spasila Kostariku

• 59’

GOOOOL!! Kostarika je izjendačila u nastavku! Tejeda se najbolje snašao nakon gužve u šesnaestercu i zabio je za 1:1

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

Kraj prvog poluvremena

• 43’

Dobra prilika za Kostariku! Fuller Spence je izašao sam pred golmana, ali Neuer je s fantatičnom obranom spasio Njemačku