Slaven Belupo je kaznio grešku obrane i preko Nongoha u 21. minuti su došli do vodstva, ali domaćin je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena izjednačio golom Postonjskog iz penala (45'). U nastavku gosti su ostali s igračem manje, ali to ih nije zaustavilo i pogotkom Mioča iz kaznenog udarca u 87. minuti su došli do tri boda

VARAŽDIN: Zelenika - Vukčević, Jelenić, Nekić, Boršić - Marina, Pilj, Postonjski - Mitrovski, Vukušić, Poldrugač

SLAVEN BELUPO: Sušak - Bosec, Boras, Pllana, Štefulj - Lepinjica, Agbekpornu - Nongoh, Mioč, Caimacov - Štrkalj

20. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Slaven Belupo 1:2 (Mioč, 87') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
20. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Slaven Belupo 1:1 (Postonjski 11m, 45') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
20. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Slaven Belupo 0:1 (Nongoh, 21') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +19
Varaždin - Slaven Belupo, 20. kolo, 2023/24. Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 6 minuta sudačke nadoknade

• 87’

GOOOOOL!! Mioč je hladnokrvno zabio iz penala i Slaven vodi 2:1!

• 87’

Penal za Slaven Belupo! Droždek je srušio Lepinjicu i gosti će pucati penal

• 84’

Nakon provjere VAR-a nema penala!

• 83’

Mogući penal za Varaždin! Štefulj je možda igrao rukom u šesnaestercu i VAR provjerava spornu situaciju

• 75’

Slaven Belupo prijeti s igračem manje! Lepinjica je potegnuo s 20-tak metara, ali Zelenika je odlično reagirao i odbio je loptu u korner