Gorica je već u 3. minuti ostala s igračem manje kada je Krizmanić isključen zbog brutalnog prekršaja. Istra je bila opasnija momčad većinu utakmice, ali nisu realizirani svoje prilike i susret je završio bez golova

GORICA: Banić - Raspopović, Maloča, Krizmanić, Štiglec - Mrzljak ,Soldo, Pršir - Matavž, Jurić, Vujnović

ISTRA 1961: Majkić - Kadušić, A. Majstorović, Marešić, Devetak - Mlinar, Blagojević, Maurić - Matheus, Erceg, Vuk

18. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Istra 1961 0:0 (Crveni karton Krizmanića, 3') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +9
SuperSport HNL: Gorica - Istra 1961, 9.12.2023. Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 3 minute sudačke nadoknade

• 84’

Vuk je opalio s distance, ali nije bio precizan

• 71’

Istra dominira i kruže oko šesnaesterca Gorice, koja se organizirano brani

• 66’

Zamjena kod Gorice, Pršir izlazi, ulazi Munksgaard

• 65’

Nastavlja se dominacija Istre! Erceg je silovito pucao s 20-tak metara i lopta je prohujala pored gola

• 61’

Opasna situacija pred golom Gorice! Vuk je pucao iskosa, ali Banić je još jednom odlično reagirao

• 59’

Prilika za Goricu! Soldo je ispratio ubačaj i iz mat pozicije u šesnaestercu je pucao preko gola