Prvo je Varaždin poveo golovima Mitrovskog (16') i Dabre (30'), ali Istra se brzo vratila u utakmicu preko Valinčića u 43. minuti. U drugom poluvremenu je pao ritam igre, ali gosti su se uspjeli spasiti poraz pogotkom Vuka iz penala u 83. minuti za konačnih 2:2

VARAŽDIN: Zelenika - Vukčević, Jelenić, Ba, Boršić - Lusavec, Postonjski, Belcar - Mitrovski, Dabro, Šego

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Majstorović, Marešić, Devetak - Ćalušić, Petrusenko, Čuić - Matheus, Lawal, Valinčić

26. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Istra 1961 2:2 (Vuk 11m, 83') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
26. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Istra 1961 2:1 (Valinčić, 43') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
26. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Istra 1961 (Dabro ,31') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
26. kolo SuperSport HNL, Varaždin - Istra 1961 1:0 (Mitrovski, 16') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +18
Varaždin - Istra 1961, SuperSport HNL, 8.3.2024. Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 83’

GOOOOOOL!! Vuk je siguran s bijele točke i rezultat je 2:2!

• 82’

Kazneni udarac za Istru! Šego je igrao rukom u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu

• 81’

Ogroman promašaj za Varaždin! Droždek je dočekao povratnu loptu na rubu peterca i iz mat pozicije je pucao daleko preko gola