Rudeš je hrabro krenuo u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili preko Mrčele u 11. minuti. Osijek je sjajnim pogotkom Pušića (35') izjednačio i u nastavku je Lovrić ušao s kupe i zabio je dva gola (56', 59') za veliki preokret. Mrčela se u 79. minuti po drugi put upisao u strijelce za konačnih 3:2

RUDEŠ: Marković - Karačić, Mrčela, Pavlović, Magđinski - Vukmanović, Pasariček - Mašala, Petković, Grezda - Brajković

OSIJEK: Kolić - Omerović, Duarte, Bralić, Jurišić - Nejašmić, Jugović - Bukvić, Pušić, Matković - Mierez

29. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Osijek 2:3 (Mrčela, 79') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
29. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Osijek 1:3 (Lovrić, 58') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
29. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Osijek 1:1 (Stativa Bukvića, 36') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
29. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Osijek 1:1 (Pušić, 35') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +24
29. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Osijek Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Nejašmić je dobio žuti karton

• 90’

Igrat će se još najmanje 5 minuta sudačke nadoknade

• 84’

Nova zamjena kod Rudeša, Golem je ušao umjesto Brajkovića

• 81’

Mrčela je zaradio žuti karton

• 79’

GOOOOOL! Rudeš je smanjio prednost Osijeka! Karačić je novim dobrim ubačajem našao Mrčelu koji je glavom zabio svoj drugi gol na utakmici za 3:2!

• 72’

Rudeš je za sada bez ideje i nisu stvorili pravu šansu u drugom poluremenu

• 62’

Brlek i Pušić su dobili žute kartone

• 58’

GOOOOL!! Novi gol za Osijek! Nakon sjajne akcije Guedes je proigrao Lovriću koji je hladnokrvno zabio za 3:1!

• 56’

GOOOOL!! Osijek je poveo protiv Rudeša! Lovrić čim je ušao je puca iz slobodnog udarca s 20-tak metara i zabio je senzacionalan gol za 2:1!