Leipzig je dobro krenuo u utakmicu, ali nisu uspjeli realizirati svoje šanse i Real je to kaznio preko V.Juniora u 65. minuti i Orban je tri minute poslije zabio za konačnih 1:1. Manchester City je rutinski riješio Copenhagen na Etihadu, golovima Akanjija (5'), Alvareza (9') i Haalanda (45') dok je za goste jedini pogodak zabio Elyounoussi (29')

REAL MADRID: Lunin - Carvajal, Rudiger, Nacho, Mendy - Tchouameni, Kroos, Camavinga - Valverde, Bellingham, Vinicius

RB LEIPZIG: Blaswich - Raum, Lukeba, Orban, Henrichs - Schlager, Kampl - Simons, Olmo - Šeško, Openda

• Manchester City - FC Copenhagen 3:1 (Akanji, 5', Alvarez, 9', Elyounoussi. 29', Haaland, 45')
  • +3
Osmina finala Lige prvaka, Manchester City - FC Copenhagen (6.3.2024.) Izvor: EPA / Autor: ADAM VAUGHAN
  • +5
Osmina finala Lige prvaka, Real Madrid - RB Leipzig (6.3.2024.) Izvor: EPA / Autor: JUANJO MARTIN
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Leipzig skoro šokirao Real! Olmo je išao lobati Lunina, ali pogodio je prečku

• 80’

Henrichs je pucao s distance, ali to je bio lagan posao za Lunina

• 76’

Kod Reala, Modrić je ušao umjesto Kroosa

• 75’

Kroos je dobio žuti karton

• 68’

Poulsen je ušao umjesto Opende

• 68’

GOOOOOL!! Leipzig se brzo vratio u utakmicu! Orban je ispratio dobar ubačaj Rauma i glavom je zabio za 1:1!

• 65’

GOOOOL!! Real je poveo protiv Leipziga! Bellingham je proigrao Viniciusa koji se sjurio u šesnaesterac i majstorski je zabio gol za 1:0!