Nakon tvrdog prvog poluvremena gledali smo drugačiju utakmicu u nastavku. Dinamo je prvo poveo 2:0 golovima Ivanušeca (49', 73'). Teklić je smanjio prednost prekrasnim golom u 80. minuti, ali Modri su brzo odgovorili preko Ademija u 86. minuti za konačnih 3:1

VARAŽDIN: Zelenika, Pellumbi, Stanić, Lamine Ba, Banovec, Pilj, Puclin, Kolarić, Teklić, Šego, Brodić

DINAMO: Livaković, J. Šutalo, Perić, Ristovski, Ljubičić, Mišić, Baturina, Bulat, Ivanušec, Špikić, Drmić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se 4 minute sudačke nadoknade

• 86’

GOOOOL!! Dinamo je brzo odgovorio na gol Varaždina! Petković je sjajno progirao Ademija koji je izašao sam pred golmana i zabio za 3:1

• 80’

GOOOOL!! Varaždin je smanjio prednost Dinama! Teklić je pucao s ruba šesnaesterca i zabio prekrasan gol za 2:1

• 73’

GOOOOOL!! Dinamo je povećao prednost! Nakon prekrasnog driblinga Petkovića odbila se lopta do Ivanušeca koji je ijepo pospremio loptu u mrežu za 2:0

• 67’

Velika prilika za Dinamo! Petković je izašao sam pred golmana, ali Zelenika je odlično reagirao i obranio je udarac

• 64’

Bulat je pucao iz slobodnog udarca i lopta je otišla daleko preko gola

• 56’

Ušli su Itsuki Urata i Ivan Šaranić, a izašli su Kolarić i Banovec

• 53’

Ba je dobro pucao, ali obrana je očistila opasnost i odmah sljedeći napad je Ivanušec skoro zabio svoj drugi gol, ali Zelenika je još jednom dobro reagirao

• 49’

GOOOOOL!! Dinamo je poveo na početku drugog poluvremena! Ristovski je progirao Ivanušeca koji se sjurio prema golu i spretno pospremio loptu u mrežu za 1:0