Zanimljivo prvo poluvrijeme je iza nas, obje momčadi su stvorile prilike, ali za sada nema golova. U nastavku smo vidjeli festival golova, prvo je Hajduk poveo preko Melnjaka (47'), ali Varaždin je par minuta poslije odgovorio preko Brodića. Domaćin je u 56. minuti ostao s igračem manje i to su Bijeli iskoristili s tri gola (Livaja77') i (Pukštas, 78', 90') za konačnih 4:1

VARAŽDIN: Zelenika - J. Stanić, Jelenić, Pellumbi, Kolarić - Puclin, Banovec, Elezi - Brodić, Teklić, Šego

HAJDUK: Sentić - Awaziem, Simić, Prpić - Lovrencsics, Grgić, Fossati, Melnjak - Pukštas, Krovinović - Livaja

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +14
Varaždin - Hajduk, SuperSport HNL, 11.2.2023. Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOL!! Još jedan gol Hajduka! Pukštas je zabio svoj drugi gol na utakmici za 4:1

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 83’

Vuk je dobro pucao s distance, ali Sentić je fantastično reagirao i obranio udarac

• 78’

GOOOOL!! Bijeli povećali prednost! Pukštas je prekrasno škaricama zabio za 3:1

• 77’

GOOOOL!! Hajduk je opet poveo! Livaja zabio za 2:1

• 69’

Pukštas je zaradio žuti karton

• 65’

Izašao je Capan, ušao Nikola Kalinić

• 63’

Awaziem je dobio žuti karton

• 63’

Još jedna odlična prilika za Hajduk! Lovrencsics je našao Pukštasa koji je dobro pucao, ali Zelenika uz pomoć prečke je obranio udarac