Hajduk je od samog početka preuzeo kontrolu i to su okrunili spektakularnim golom Sahitija u 33. minuti. U drugom poluvremenu Varaždin je bolje igrao i uspjeli su izjednačiti preko Brodića u 71. minuti. I kada se činilo da će utakmica završiti remijem, Awaziem je u zadnjim sekundama zabio za konačnih 2:1 i pobjedu Bijelih

HAJDUK: Kalinić, Mikanović, Elez, Awaziem, Melnjak, Fossati, Krovinović, Atanasov, Sahiti, Biuk, Livaja

VARAŽDIN: Zelenika - J. Stanić, Jelenić, Stolnik, Katanec - M. Stanić - Šego, Elezi, Pilj, Kolarić - Brodić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +24
Hajduk - Varaždin (12. kolo SuperSport Hrvatske nogometne lige) Izvor: Cropix / Autor: Josko Ponos
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOL!! Awaziem je nakon slobodnog udarca zabio glavom i Hajduk vodi 2:1!

• 90’

Krovionović je našao Mlakara, koji glavom puca pored gola

• 90’

Igrat će se još 8 minuta sudačke nadoknade

• 82’

Puclin je dobro pucao s distance, ali Sentić je još bolje obranio i bit će korner za Varaždin

• 79’

Kalinić se ozlijedio i Sentić će ga zamijeniti

• 71’

GOOOOL!! Posavec je našao Brodića u šesnaestercu koji glavom zabija za izjednačenje!

• 63’

Mijenja i Hajduk, ušao je Mlakar, izašao je Biuk

• 55’

Još jedna dobra prilika za Varaždin! Brodić je pucao glavom iz dobre pozicije, ali lopta je otišla pored gola