poraz u firenzi

Napoli primio udarac od kojeg se neće moći oporaviti u Seriji A

29.04.2018 u 21:31

Nogometaši Napolija u nedjelju su izgubili u gostima kod Fiorentine sa 0-3, pa im vodeći Juventus sada bježi četiri boda tri kola prije kraja.

U prošlom kolu Napoli je pobjedom 1-0 protiv Juvea došao na bod zaostatka. Strijelac je tada bio stoper Kalidou Koulibaly u 90. minuti, a upravo je on već u 8. minuti susreta protiv Fiorentine zaradio isključenje i time je doveo svoju ekipu u težak položaj. Fiorentina je igrača više znalački iskoristila, a trostruki strijelac bio je Giovanni Simeone (34, 62, 90+3).

• +2
Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Milan Badelj, koji se je oporavio od ozljede, odigrao je za Fiorentinu 83 minute, a Marko Rog i Hrvoje Milić ostali su na klupi za pričuve Napolija.

Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Dan ranije Juventus je na gostovanju pobijedio Inter sa 3-2 postigavši dva gola u posljednjih pet minuta utakmice.